Архітектура брів

Для тих, хто вперше почув  цю фразу, пояснимо, що під поняттям архітектури брів майстри - бровісти мають на увазі їх: корекцію, надання форми, фарбування, татуаж або макіяж.

arhitektura brovej, tatuazh brovej, коррекція brovej, forma brovej

Як виконується архітектура

Правильне та стильне оформлення брів у наш час одна з найпопулярніших б'юті – процедур. Її правильне виконання надзвичайно важливе, оскільки зміна форми брів здатна змінити риси обличчя, як на кращу, так і на гіршу сторону. Результат великою мірою залежить від того, який спосіб архітектури обрано у кожному окремому випадку. Вибирати можна між:

 • корекцією пінцетом;
 • фарбуванням фарбою;
 • хною;
 • видалення ниткою;
 • макіяжем олівцем, тушшю або тінями;
 • татуажем;
 • ламінуванням.

Найзатребуванішим методом зараз вважається поєднання корекції пінцетом та фарбування.

arhitektura brovej, tatuazh brovej, коррекція brovej, forma brovej

Основні принципи архітектури брів

Звичайно ж, створення архітектури брів потребує врахування певних правил та нюансів. Зупинимося на найголовніших із них:

 1. Насамперед слід враховувати форму брів, подаровану вам матінкою – природою. Звичайно ж, брови можна зробити трохи тоншими або товстішими, більш плавними або чіткими, але, змінювати їх природну форму кардинально в жодному разі не варто. arhitektura brovej, tatuazh brovej, коррекція brovej, forma brovej
 2. Обов'язково необхідно враховувати форму обличчя, до овальної підійдуть широкі плавні брови, до круглої - брови, що мають невеличкі кути - заломи, а квадратну щелепу згладять ніжні й закруглені форми брів.
 3. При виборі відтінку потрібно відштовхуватися від кольору волосся. Жінки зі світлим волоссям повинні вибирати колір брів на тон – два темніший, ніж колір волосся біля коріння, темноволосим дамам, навпаки, потрібні брови на тон – два світліші.
 4. Ретельно визначайте контури брів, їх початок, пік та кінець.

arhitektura brovej, tatuazh brovej, коррекція brovej, forma brovej

Вибираючи спосіб фарбування – хна або фарба, зверніть увагу, що результат дещо відрізнятиметься між собою. Фарба візуально робить брови більш об'ємними та густими, але прогалини між волосками вона не заповнює. Хна чудово справляється і з цим завданням. До того ж багато хто вибирає саме цей натуральний барвник через його нешкідливість для організму. Як варіант, щоб брови довше зберігали насичений колір можна звернути увагу на татуаж або ламінування.

А які брови подобаються вам найбільше, які техніки архітектури брів ви використовуєте? Розкажіть нам у коментарях.