Аргіроз – срібна шкіра

Самолікування небезпечне. І це ще раз підтверджується на прикладі Пола Карсона, який через надмірну кількість срібла, котре він вживав, назавжди змінив колір своєї шкіри.

серебряная коша, аргіроз, вредне серебро, опасність від серебра, апосне самолечення, серебряний квіт кощі Не нашкодь

Головним принципом лікарів усіх часів та народів було «Не нашкодь»! Але, як свідчить практика, нашкодити можуть не лише медики. У деяких випадках людина завдає непоправної шкоди сама собі. Яскравим прикладом цього можна назвати Пола Карсона, він, займаючись самолікуванням, настільки активно насичував свій організм іонами срібла, що значно перевищив його концентрацію в організмі, чим викликав незворотні наслідки.

Звичайно ж, Пол не знав, що мікрочастинки срібла реагують на сонячне світло так само як і меланін. Тільки якщо меланін сприяє появі на шкірі приємного відтінку сонячної засмаги, то срібло забарвлює шкіру в малоприємний для людини колір срібла. серебряная коша, аргіроз, вредне серебро, опасність від серебра, апосне самолечення, серебряний квіт кощі

Початок історії

Найсильніший дерматит з'явився у Пола Карсона на ґрунті нервового стресу, який він зазнав після смерті батька. Вирішивши заощадити на офіційній медицині, Пол зайнявся самолікуванням і як ліки вибрав срібло. Готував мазь він за власним рецептом. По суті, вона була просто олією. Тобто він змішував приготований в домашніх умовах протеїнат срібла та застосовував його разом із придбаним в аптеці бальзамом на основі колоїдного срібла. Цей засіб у ті часи використовувався як антибактеріальний препарат. серебряная коша, аргіроз, вредне серебро, опасність від серебра, апосне самолечення, серебряний квіт кощі

Цей препарат повністю виключили з продажу у 1999 році, але життя Пола вже зазнало незворотних змін. Після того як його організм «назбирав» лише 1 г срібла – шкіра посиніла і повернути її натуральний колір стало неможливо.

Наслідки

Синя нестандартна шкіра завдавала безліч незручностей чоловікові. Не рятували його ні постійні переїзди з одного місця проживання в інше, ні пошуки лікарів, здатних вилікувати його. Не допомогло навіть звернення чоловіка на телебачення. Допомагало жити лише почуття гумору. Одним із його улюблених жартів була чергова зміна кольору шкіри, цього разу на зелений колір. Але, жарти жартами, а реальність виявилася набагато страшнішою і нещадною. серебряная коша, аргіроз, вредне серебро, опасність від серебра, апосне самолечення, серебряний квіт кощі Іони срібла не тільки змінили колір шкіри чоловіка, вони вразили його внутрішні органи, викликавши патології у функціонуванні:

  • нирок;
  • печінки;
  • серця.

Зі всіх захворювань побороти Полу вдалося лише рак простати. Проте це не врятувало чоловіка, і у віці 62-х років він помер. До серцевих нападів додалися пневмонія та інсульт, з якими організм вже просто не впорався.

Сучасні ризики

Іони срібла є в організмі кожної людини. Якщо вони потрапляють ззовні, можливе їхнє поступове накопичення в організмі. А це вже безпосередня небезпека. Особливо акуратно потрібно використовувати лікарські та косметичні засоби, в яких міститься срібло, та зубні протези, виготовлені на основі сплаву цього металу. серебряная коша, аргіроз, вредне серебро, опасність від серебра, апосне самолечення, серебряний квіт кощі Можливий розвиток захворювання у робітників, які постійно контактують з цим металом. Щоправда, незворотні зміни настають лише через 12 років постійного контакту елементом і його сполуками.

Якщо вплив буде дуже тривалим, шкіра може набути темно-сріблястого кольору і характерного для срібла металічного блиску. Чи доводилося вам особисто побачити щось подібне? Розкажіть нам у коментарях.