Апекс та штучні нігті

Існує помилкова думка про те, що чим товстішими будуть штучні нігті, тим краще і довше вони триматимуться на нігтях. Внаслідок цього володарки такого манікюру ризикують надто швидко залишитися з поламаними нігтями. Отже, поговоримо про те, яка товщина оптимальна для штучних нігтів та про те, що таке апекс.

Що таке апекс?

Апексом називають найвищу точку нігтя. Він розташовується трохи вище за його середину і плавно переходить до кутикули. Щоправда, до неї не доходить, утворюючи досить різку сходинку.

Саме апекс забезпечує штучним нігтям красу та міцність. Ніготь в області апекса найбільш міцний і це при тому, що тиск у цій точці на нього особливо сильний. Якщо ніготь зазнає удару, він ламається саме там, біля нігтьового ложа, де зіштовхуються кутикула і стресова зона. Таким чином, якщо в цій точці буде особливо щільне зчеплення адгезії, існує ризик нашкодити натуральному нігтю.

Для того, щоб не псувати візуально змодельовані нігті апекс, ні в якому разі не повинен бути занадто щільним і явним. Найчастіше, через незнання, жінки можуть самі просити майстра зробити плоскі, «без горбинки» нігті. Професіонал обов'язково пояснить клієнту його помилку, і не робитиме свідомо неякісні нігті. Правильно змодельований апекс гарантує згодом міцність штучних нігтів.

Звичайно ж, відростаючи разом із натуральними нігтями, апекс згодом почне зміщуватися. Це особливо помітно, якщо дивитися на нігті збоку. Коригуючи апекс, майстер трохи піднімає його, повертаючи на вихідну позицію, і ущільнює, обов'язково дотримуючись головного правила – чим довше нігті – тим щільнішим має бути апекс.

Вибирайте професійного майстра манікюру і не сперечайтеся з фахівцем, якщо впевнений у своїй правоті. Здоров'я вам та гарних нігтів!