Антитренди у манікюрі

Нігті є дуже важливою складовою Вашого іміджу. Якщо їх дизайн буде застарілим, це зашкодить образу ще більше, ніж плаття, що вийшло з моди.

antitrendy в manikjure, разноцінні lunuly, vjazka na nogtjah, manikjur bitoe steklo, manikjur pautinka, strazy na nogtjah Дуже просто стежити за модними віяннями у питаннях одягу – будь-який глянсовий журнал чи модне дефіле на крані телевізора, і Ви вже в курсі всього. З манікюром все зовсім не так просто. Отже, що фахівці категорично забороняють робити з нігтями цього сезону?

Різнокольорові лунули

Свого часу це сміливе дизайнерське рішення було надзвичайно популярним. Численні армії його шанувальників кинулися виділяти відростаючу область нігтьової пластини різнобарвними лаками. Нова тенденція навіть отримала свою власну назву - "місячний манікюр". Але тренд, згідно з яким було модно розділяти ніготь на дві кольорові половинки, віджив своє і став неактуальним.

Бите скло

Якщо раптом майстер манікюрного салону як останню новинку у світі манікюру запропонує Вам варіант «бите скло» - відмовляйтеся без зволікань і відразу ж міняйте салон. Вже років п'ять минуло відтоді, як цей дизайн нігтів став неактуальним. І фахівці, які пропонують Вам такий варіант самі підтверджують, що зовсім не стежать за новинками моди. antitrendy в manikjure, разноцінні lunuly, vjazka na nogtjah, manikjur bitoe steklo, manikjur pautinka, strazy na nogtjah

До речі, мало того, що «бите скло» вже давно вийшло з моди, такий дизайн займає багато часу і, відповідно, коштує досить дорого. Не варто викидати гроші марно – зверніть увагу на сучасні та модні тенденції манікюру.

В'язаний манікюр

Ще зовсім недавно в зимову холоднечу було дуже модно прикрашати нігті «теплими в'язаними» візерунками на нігтях. Але, в тому й річ, що «було». Зараз в'язані візерунки на нігтях – ознака того, що їхня володарка зовсім не стежить за модними тенденціями. antitrendy в manikjure, разноцінні lunuly, vjazka na nogtjah, manikjur bitoe steklo, manikjur pautinka, strazy na nogtjah

Вигадливі вензелі

Надлишковий декор і різноманітні ускладнені деталі вийшли з моди не тільки в предметах гардероба, а й у дизайнерських рішеннях нігтів. За великим рахунком як вензелі, так і майже всі інші малюнки на нігтях вважатимуться застарілими. Проте, особливу заборону фахівці сучасного манікюру виставляють:

  • загогулинам;
  • фантазійним завиткам;
  • крапкам та петелькам.

На сьогодні усі модні професіонали манікюру в один голос відносять такий дизайн до відлуння минулого. antitrendy в manikjure, разноцінні lunuly, vjazka na nogtjah, manikjur bitoe steklo, manikjur pautinka, strazy na nogtjah

Павутинки

Як і у випадку з вензелями, вигадливі переплетення павутиння на нігтях вже не модні. Зараз вважається, що сплутані нитки, що перехрещуються, на нігтях виглядають недбало і не здатні прикрасити жіночі ручки.

Стразики

З одного боку, всі жінки намагаються виглядати якомога молодше. Тому не варто додавати собі зайві роки, наклеюючи на нігті стрази. Ця тенденція була гламурною ще на початку 2000-х і зараз, у часи, коли в манікюрній моді переважає строгий і стриманий лаконізм – блискучим стразикам місця не лишилося.

Френч

Любителям класичного манікюру не варто хвилюватися, класика французького френча залишається в моді, лише трохи змінивши деякі концепції для того, щоб йти в ногу із сучасними віяннями. Що саме змінилося? Наприклад, біло-рожеві поєднання, з типовою смужкою, що промальовувалася, змінилися кольоровим френчем і геометричним дизайном кінчиків нігтів. antitrendy в manikjure, разноцінні lunuly, vjazka na nogtjah, manikjur bitoe steklo, manikjur pautinka, strazy na nogtjah

Обережно щоб не перестаратися

Сідаючи у зручне крісло майстра манікюрного салону та спостерігаючи за тим, як фахівець викладає перед Вами різноманітні «прибамбасики» для дизайнерського манікюру, складно втримаються від спокуси випробувати все й одразу. Пам'ятаєте – буйне поєднання кольорів, хвилі, ліпнина та стрази, втілені в одному манікюрі зовсім не радуватимуть розкішною пишністю. Навпаки, на Ваших нігтях «оселиться найбільший несмак».

Якщо Вам дуже хочеться чогось яскравого, щоб виділитися - зробіть виразний акцент на манікюрі одного-двох пальців і цього буде цілком достатньо. Як варіант можна поекспериментувати з формою самих нігтів.

А, можливо, у Вас є цікавіші ідеї щодо манікюру? Діліться ними у коментарях!