Американське нарощування вій – особливості технології

Практично будь-який лешмейкер може запропонувати вам японську технологію нарощування вій, техніку 3D та 4D нарощування. Але запропонувати нарощування по-американськи зможе далеко не кожен майстер.

Все це тому, що американська технологія мало поширена. А виною у цьому складні у виробництві матеріали для її виконання. Якщо бути точнішими – каучукові та силіконові вії. Їхня вартість досить висока і далеко не кожна красуня може собі дозволити витратити стільки грошей у косметологічному салоні.

Що потрібно знати клієнтам про американське нарощування

Звичайно, результат американського нарощування можна з упевненістю назвати неперевершеним. Полімерні вії надзвичайно тонкі та витончені – на очах вони виглядають привабливо та природно. При цьому, американське нарощування здатне подарувати жінкам безліч приємних моментів:

  • можна спати, уткнувшись головою в подушку;
  • вмиватися і протирати очі рушником;
  • змивати макіяж з очей звичним для вас способом;
  • відвідувати басейн, лазню, їздити на море.

Все це і багато іншого стає доступним саме завдяки тому, що вії, нарощені за американською технологією, здатні без проблем витримувати вплив високої вологості та безпосереднє потрапляння на них води.

Ефект від процедури

Якщо процедура американського нарощування була виконана професіоналом своєї справи, жінка зможе насолоджуватися її результатом протягом як мінімум двох місяців. Можливо, через місяць знадобиться невелика корекція волосків.

У нарощуванні за американською технологією використовується спеціальний водонепроникний склад клею. Завдяки йому нові вії будуть триматися міцно, а випадати почнуть лише у разі випадання рідних вій.

Так що, милі жінки, якщо для себе коханої вам нічого не шкода, не варто відкладати нарощування вій по-американськи. Ми ж, своєю чергою, чекаємо від вас фото прекрасних очей в обрамленні нових вій. Здоров'я вам та краси.