Американське нарощування вій

Серед численних технологій нарощування вій все частіше можна почути назву "американське нарощування". Про те, що саме подарує нашим віям ця процедура ми зараз і поговоримо.

Взаємозв'язок японської технології нарощування та американської

Японська технологія нарощування вій має на увазі приєднання однієї штучної вії до однієї натуральної. Склеювання виконується за допомогою спеціального клею для вій. Щодо технології виконання, то тут все просто:

  • короткі вії нарощують біля внутрішнього куточка ока;
  • довгі вії – нарощуються ближче до верхнього краю ока.

Розташування вій для нарощування може змінюватись в залежності від очікуваного ефекту від процедури. По суті американська технологія нічим не відрізняється від японської. Це те ж таки нарощування по одній війці. Різниця в тому, що замість звичних полімерних волокон тут використовуються силіконові або каучукові волоски. До їх переваг насамперед відноситься висока стійкість до різких перепадів температур і високого рівня вологості. Саме тому американське нарощування можна сміливо порекомендувати тим жінкам, які збираються у відпустку на морське узбережжя або є постійними відвідувачами саун або басейнів.

Переваги американського нарощування перед японським

Виходячи з більшої стійкості американського нарощування до впливу факторів довкілля, його можна сміливо назвати більш практичним. Щоправда, і вартість такого варіанту на порядок дорожча за японську техніку. Що стосується інших переваг американського нарощування, то до них належать:

  • Надійність – легкість, з якою волоски видозмінюють свою форму і лягають на рідні вії дозволяє віям зберігати свій презентабельний зовнішній вигляд протягом усього періоду носіння.
  • Краса – силікон та каучук дозволяють досягти більшого об'єму та очевидного виразного ефекту на очах.
  • Комфортне носіння - неймовірно легкі вії невідчутні в носінні й вже через пару годин зовсім непомітні.
  • Вологостійкість - силікон і каучук мають властивості відштовхувати вологу і не поглинати її. Внаслідок цього відвідувати сауну чи басейн можна вже за пару днів після нарощування
  • Стійкість до пошкоджень та практичність – такі вії не ламаються і не деформуються навіть під час сну обличчям у подушку.
  • Безпека – американське нарощування вважається єдиною технікою такого роду, яка не викликає подразнень та почервоніння очей. Такі властивості забезпечуються інертністю матеріалів, які не виділяють їдких токсинів.

І насамкінець не можна не відзначити ще одну особливість американського нарощування вій – на них можна наносити навіть «серйозний» макіяж, для зняття якого використовуються сильні засоби. Також такі вії без проблем можна розчісувати, не побоюючись їх випадання.

Так що якщо ви не уявляєте свого життя без постійних водних процедур, любите басейни, сауни та відпочинок на морському березі – американське нарощування – це те, що вам потрібно. Спробуйте й обов'язково розкажіть нам про свої враження у коментарях.