"Альбуцид" для зняття нарощених вій

Звичайно ж, найкраще знімати нарощені вії у косметичному салоні, довіряючи виконувати свою справу професіоналам. Але, якщо часу на салон немає, а вії потрібно зняти прямо зараз, на допомогу прийдуть звичайні очні краплі «альбуцид». Головне, дотримуватися технології виконання зняття та діяти впевнено.

al'bucidX al'bucid dlja resnic, resnicy на vosstanovlenii, restavracija resnic, vosstanovlenie resnic

До речі, перш ніж починати знімати нарощені вії вдома, варто поговорити про те, що категорично не рекомендується робити. Отже, НЕ МОЖНА:

  • Намагатися підчіпляти вії голкою - Ви ризикуєте поранити око або подряпати повіку, а це загрожує серйозними запальними процесами.
  • Хімічні склади, які Ви зібралися використовувати для зняття, повинні бути надійними та заздалегідь перевіреними на можливі алергічні реакції.
  • Якщо ви застуджені, у вас кон'юнктивіт або алергія – знімати вії не рекомендується.
  • Вищипування вій пінцетом або розпарювання теж не приведе до нормального результату - так Ви ризикуєте підсмикувати власні, а не штучні вії.

al'bucidX al'bucid dlja resnic, resnicy на vosstanovlenii, restavracija resnic, vosstanovlenie resnic

Зняття вій «Альбуцидом»

Ці краплі добре відомі та використовуються для лікування кон'юнктивіту та будь-яких інших запалень очей. Продається він у кожній аптеці й коштує недорого. Так ось, наші кмітливі жінки вже досить давно пристосувалися знімати нарощені вії саме за його допомогою.

Процедуру потрібно виконувати у сидячому положенні. В іншому випадку через рідку консистенцію препарат розтечеться і куди потрібно, і куди зовсім небажано. Попередньо наклейте на область навколо очей патчі чи звичайні ватяні диски.

al'bucidX al'bucid dlja resnic, resnicy на vosstanovlenii, restavracija resnic, vosstanovlenie resnic

Закрийте око і накапайте на вії краплі. Через кілька хвилин повторіть процедуру - накапайте краплі ще раз. Процедуру потрібно повторювати разів п'ять. Краплі можуть потрапляти на повіку та викликати легке печіння, але це зовсім не страшно. Єдине, якщо печіння стає надто сильним – промийте очі теплою проточною водою.

Хвилин через двадцять після того, як на вії був нанесений останній шар крапель альбуциду, починайте відділення нарощених вій від натуральних. Виконувати процедуру найкраще за допомогою мікробрашу чи ватної палички. Якщо вони ще відокремлюються досить складно, нанесіть «альбуцид» ще раз і знову повторіть процедуру зняття через 10 хвилин. al'bucidX al'bucid dlja resnic, resnicy на vosstanovlenii, restavracija resnic, vosstanovlenie resnic

Закінчивши відокремлювати вії на одному оці, переходьте до другого. Коли вії зняті на обох очах, змийте альбуцид і протріть повіки міцелярною водою.

Ось так, зовсім не складно Ви можете позбавити себе походу в косметичний салон і успішно впорається з поставленим завданням в домашніх умовах. Ми ж з нетерпінням чекаємо на Ваші відгуки та враження в коментарях.