Акваріумний дизайн нігтів
Неймовірно красивий дизайн нігтів виконується за особливою методикою і зовні нагадує акваріум із прекрасними рослинами та рибками під склом. Для його виконання не обов'язково звертатися до салону. Наша стаття допоможе зробити такий манікюр в домашніх умовах.
Суть виконання такого манікюру полягає в тому, що яскраві та барвисті малюнки ховають під гелевим шаром, начебто за склом. Під це «скло» Ви можете помістити все, чого душа забажає - стрази або слюду, фольгу або блискітки, сухоцвіти або різнобарвний пісок - за великим рахунком, абсолютно все, що підкаже політ Вашої фантазії.
При цьому при якісно виконаному манікюрі на нігтьовій пластині не буде потовщень, ні нерівностей. Не слід боятися і того, що «елементи нігтя» відваляться під час носіння. Цього не станеться, тому що їх надійно утримуватиме на місці прозорий гель.
Єдиним недоліком такого нігтьового дизайну можна назвати досить високу вартість. Решта – очевидні переваги, такий манікюр:
- практичний – дизайн не стирається та не вимивається. Його неможливо зносити, він міцно тримається і заважає роботі.
- зручний – попри об'ємний малюнок, поверхня нігтя, покрита прозорим лаком гладка. Це гарантує Вам те, що Ви не зробите затяжок на колготах і не подряпаєте себе чи близьких.
- довговічний – якщо дизайн не набридне, нігті можна буде носити протягом 3-х місяців. Малюнок не схильний ні до сколів, ні до деформацій. В принципі, якщо Вам дуже захочеться щось змінити, то зробити це можна буде поверх «акваріумного манікюру».
Зауважте, що навіть коли Ви оброблятимете нігті звичайною рідиною для зняття лаку, то дизайн у стилі акваріума залишиться на місці. Навіть тоді коли натуральний ніготь відростатиме, перехід від нього до акваріумного дизайну буде непомітний.
Техніка
Перш ніж починати робити акваріумний дизайн, добре продумайте кольорову гаму. Якщо підібрати надто яскраві кольори вони можуть не гармоніювати з вибраним Вами одягом, не виключено, що яскраві кольори Вам просто можуть набриднути.
Акваріумний дизайн неможливо виконати на коротких нігтях, тому якщо рідні нігті не мають достатньої довжини, їх доведеться нарощувати. Звичайно, як варіант можна спробувати прискорити ріст нігтів. Форму та довжину Ви можете вибирати з урахуванням своїх особистих уподобань. Акваріумний манікюр виконується у кілька етапів.
- Нігті знежирюються та обробляються адгезуючими препаратами.
- За допомогою гелю або акрилу нарощують прозорий базовий шар.
- На основі виконується композиція. Залежно від особистих переваг Ви можете використовувати різні техніки - плоске ліплення акрилом, об'ємну аплікацію, виконану фольгою, мереживом або нитками. Можна використовувати стрази, блискітки чи пірсинг.
- Завершений малюнок покривають фінішом - прозорим гелем. Саме він створює ілюзію акваріума.
Ось так, в принципі нескладно можна зробити чудовий акваріумний дизайн. Причому зробити його можна й у домашніх умовах, але тут знадобиться рука досвідченого майстра.
Ми відкриємо Вам секрет особливої техніки, яка дозволяє отримати практично аналогічний дизайн, правда, він не буде настільки стійким, надійним і довговічним. Для акваріумного дизайну в домашніх умовах Вам знадобляться лаки, прикраси та акрилові фарби.
Етапи домашнього акваріумного манікюру
- За допомогою сухого манікюру обробляються нігті, відразу їм надається необхідна форма.
- На нігті наноситься тонкий шар лаку, найкраще підійде прозорий.
- Поки лак не висох, на нього викладаються декоративні елементи.
- На підсохлому лаку візерунок доповнюється лаками або акриловими фарбами.
- Повністю висохлий лак покривають захисним шаром.
- Лак наносять доти, поки ніготь стане повністю гладкий. Кожен наступний шар потрібно наносити тоді, коли висохне попередній.
Ось і все, експериментуйте та прикрашайте свої нігті неймовірно красивим акваріумним манікюром. Якщо ви намагаєтеся виконати процедуру самостійно, поділіться фотографіями в коментарях.