Акрилові нігті

Акрилові нігті - це визначення гламуру у світі краси. Що це таке? Як наносяться акрилові нігті? Як довго триматимуться акрилові нігті? Чи є акрилові нігті безпечними?

 

Акрілове-ногті

Що таке акрилові нігті?

Згідно з журналом Nails, акрилові нігті - це покращений варіант покриття для нігтів, що досягається шляхом поєднання рідкого акрилового продукту з порошкоподібним акриловим продуктом. Два продукти (відомі як мономер і полімер, відповідно) разом утворюють м'яку кульку, якій можна надати формі нігтя. Як тільки нігтьовий технік наносить цей акрил на нігті клієнта, матеріал твердне і стає набагато міцнішим. Акрили були вперше розроблені в 1954 році американським дантистом Фредом Слеком (Fred Slack) при спробі "полагодити" ніготь, що зламався, за допомогою зубного акрилу.

Спочатку до складу акрилу входив метилметакрилат, через що штучні нігті були дуже товстими, ніжними, не могли набувати форми. Також виявилося, що метилметакрилат завдавав суттєвої шкоди натуральному нігтю — рівень його токсичності був визнаний неприйнятним для застосування у процедурі нарощування нігтів та небезпечним для здоров'я як майстра, так і клієнта. У 1974 році використання метилметакрилату при виробництві матеріалів для нарощування нігтів було заборонено і замість нього став використовуватися менш небезпечний етилметакрилат, що завдає значно менше шкоди як натуральній нігтьовій пластині клієнта, так і здоров'ю майстра, що постійно контактує з матеріалом.

Akrilovye nogti 3, як зробити, skol'ko derzhat'sja

Як наносяться акрилові нігті?

Після того, як ви оберете потрібну форму, довжину і колір нігтя, ваш технік повинен почати нанесення акрилових фарб, очистивши, просочивши та зберігши натуральні нігті. Якщо ви просили додати довжину до ваших нігтів, майстер додасть штучні наконечники. Якщо ви запросили дуже короткі акрилові нігті, вони пропустять цей крок. Потім фахівці по нігтях нанесуть клей, перш ніж прикріпити акрилові нігті до всіх нігтьових лож. Далі нігті шліфують та формують акрилові фарби. Нарешті вони додають будь-яке додаткове полірування, аксесуари для нігтів, які ви просили на початку зустрічі.

 

Акрілові nogti, як частенько delat' manikjur, безоpasnost' акрілових nogtej

Як довго тримаються акрилові нігті?

Тривалість життя акрилових нігтів варіюється в широких межах. Наприклад, якщо хтось досить часто виконує ручну фізичну працю, акрилові нігті не підійдуть, вони не будуть довговічними у постійному контакті з механічними подразниками. 

Акрілові nogti, як sdelat', skol'ko derzhat'sja

Акрилові нігті є безпечними?

У статті для клініки Майо дерматолог Лоуренс Е. Гібсон каже, що штучні нігті навряд чи зашкодять натуральним нігтям, якщо вони здорові. З усім тим, можна зіткнутися з деякими проблемами, якщо ви не будете обережні при їх обслуговуванні. Якщо ваш штучний ніготь пошкоджений або ви дозволяєте нігтям рости занадто довго, може виникнути розрив між акрилом і справжнім нігтем.

Тепле та вологе середовище є місцем розмноження неприємних інфекцій. Також може виникнути інфекція, якщо ви замовляєте дуже довгі нігті або тверді акрилові фарби. Звичайно, якщо ваш технік використовує антисанітарні інструменти, це забезпечить вам ще більший ризик побічних реакцій (як у випадку майже всіх косметичних процедур). На щастя, любителі акрилових нігтів мають способи максимально убезпечити себе. Крім того, щоб переконатися, що ваш майстер з манікюру належним чином стерилізує всі інструменти, використані під час процедури, це також гарна ідея вибрати салон, у якому вам продемонструють поточну ліцензію.

Для оптимальної безпеки попросіть нову пилочку для нігтів або принесіть свою власну (пилочки для нігтів не можна стерилізувати, як інші інструменти для нігтів). Якщо ви виявите ознаки інфекції нігтів, такі як почервоніння, припухлість та гній, поговоріть з медичним працівником, якому ви довіряєте, про найкраще лікування для вас!

Akrilovye nogti 3, як зробити, skol'ko derzhat'sja

 

І пам'ятайте акрилові матеріали є легкозаймистими, тому слід уникати їх зіткнення з джерелами відкритого полум'я.