Акне

Неправильне функціонування сальних залоз може призвести до появи прищів. Жінки від цієї проблеми страждають набагато частіше, тому варто розібратися, як боротися із цим неприємним явищем і що говорить із цього приводу народна медицина.

akne, pojavlenie akne, lechenie akne, pryshhi, lechenie pryshhej, sposoby lechenija pryshhej Вивідні протоки сальних залоз виходять у волосяні фолікули. Саме там і знаходиться першоджерело появи прищів. Акне в підлітковому віці заведено вважати нормою, це пов'язано з різкою зміною гормонального фону. Що стосується того, коли захворювання вражає дорослих – це вже проблема, з якою необхідно боротися. Багато жінок навіть говорять про те, що прищі є справжньою причиною того, що вони не можуть влаштувати своє особисте життя.

Статистика поширення хвороби

За статистичними опитуваннями вважається, що кількість запальних захворювань шкіри останнім часом значно зросла. Зараз від акне страждають практично 80% громадян планети у підлітковому віці та приблизно 65% дорослого населення.

akne, pojavlenie akne, lechenie akne, pryshhi, lechenie pryshhej, sposoby lechenija pryshhej Ситуація настільки серйозна, що в США саме ця хвороба є найпоширенішою причиною, за якою звертаються до медичних центрів за наданням допомоги. Тенденція шкірних запальних процесів стала поширюватися навіть у регіонах, де раніше ніколи не спостерігалася.

Це пояснюється цілою низкою причин:

  • неправильні дієти;
  • використання неякісних засобів для макіяжу;
  • неправильний спосіб життя;
  • дисбаланс у мікробіомі. akne, pojavlenie akne, lechenie akne, pryshhi, lechenie pryshhej, sposoby lechenija pryshhej

Найцікавіше, що саме надмірне використання косметики та чищення шкіри призводить до збільшення появи прищів. І розмови про те, що засоби, що очищають шкіру, захищають від появи акне можна сміливо вважати міфом.

Лікування

Найдієвішим засобом для лікування акне заведено вважати ударні дози вітаміну А. Але, не всі ризикують застосовувати його оскільки така терапія має цілу низку побічних ефектів. Іноді призначають курс протизаплідних препаратів, але тут також далеко не всі готові погодитися на таке лікування. А що ж каже народна медицина? Цілющі натуральні рецепти радять використання масок та настоянок. akne, pojavlenie akne, lechenie akne, pryshhi, lechenie pryshhej, sposoby lechenija pryshhej

Маски

Найефективнішими масками для позбавлення від прищів є кефірні, мильні та медові. Я розповім вам, як їх приготувати.

  1. Для маски з кефіру необхідно підготувати по склянці вівсяних пластівців і кефіру і трішки лимона. Роздрібніть в блендері вівсяні пластівці та добре вимішайте їх із кефіром. До отриманої суміші додайте кілька крапель лимона. Маску нанесіть на обличчя та залиште на пів години. Процедуру повторюйте протягом місяця регулярно щодня.
  2. Для медової маски змішайте дві чайні ложечки якісного натурального меду, жовток одного яйця, кілька крапель лимонного соку. Маску наносять на 10 хвилин. Протягом трьох, п'яти днів потрібно повторювати процедуру. Тоді ефект буде помітним.
  3. Один брусок господарського мила потрібно натерти на тертці. Після цього, додавши трохи води, мило збивають до появи піни. Після цього у суміш додайте чайну ложку солі, вимішайте і нанесіть маску на обличчя. Через пів години змийте чистою теплою водою. Процедуру слід повторювати тричі на тиждень протягом кількох місяців.

akne, pojavlenie akne, lechenie akne, pryshhi, lechenie pryshhej, sposoby lechenija pryshhej

Користуйтеся нашими рецептами та ділиться з нами своїми у коментарях. І нехай Ваша шкіра завжди буде гарною, а найголовніше – здоровою.