Аеромакіяж

Інноваційні технології впевнено проникають і у сферу б'юті. Ось і аерографія стала ноу-хау в косметології. Тепер макіяж наноситися не звичайними пензликами, а спеціальним повітряним безконтактним «аерографом», який одразу почали називати повітряним пензлем.

ajeromakijazh, sekrety vozdushnoho makijazha, makijazh ajerografom, natural'naja kozmetika, vozdushnaja kozmetika, natural'ny makijazh Переваги

Переваги використання нового пристрою очевидні. Косметика лягає ідеально тонко, тон рівний. При цьому косметичний засіб не забиває пори та створюється відчуття, що макіяжу на обличчі зовсім немає. Шкіра дихає і гарний макіяж візуально виглядає абсолютно натурально.

Вибір квітів

Для аерографічного макіяжу використовується косметика виключно натурального походження. Але, це зовсім не говорить про те, що вибір палітри кольорів обмежений. Зовсім ні, будь-яка жінка має можливість підібрати тон відповідно до кольору власної шкіри. Натуральність засобу дозволяє використовувати аеромакіяж всім жінкам, незалежно від їх віку і типу шкіри. ajeromakijazh, sekrety vozdushnoho makijazha, makijazh ajerografom, natural'naja kozmetika, vozdushnaja kozmetika, natural'ny makijazh

З Голлівуду в реальність

Ще зовсім недавно аеромакіяж був доступний лише професійним стилістам і візажистам, які працювали із зірковими личками голлівудських дів. Однак зараз це диво-пристосування вже стало доступним і «простим смертним» і виглядати не гірше, а то й краще за кіно красунь, може дозволити собі будь-яка жінка.

Чому аеромакіяж

На відміну від звичайного нанесення традиційного макіяжу, за допомогою повітряного пензля можна успішно приховати від сторонніх очей усі дрібні недоліки на обличчі, починаючи від прищів та вугрової висипки та, закінчуючи ластовинням, родимими плямами, підвищеною пігментацією та шрамами. ajeromakijazh, sekrety vozdushnoho makijazha, makijazh ajerografom, natural'naja kozmetika, vozdushnaja kozmetika, natural'ny makijazh

При цьому, знову ж таки нагадаю, що шкіра не виглядає покритою товстим шаром тонального крему, а виглядає абсолютно природно. При цьому макіяж водостійкий та гарантовано «не потече по обличчю» при літній спеці або зливі.

Для чого використовується

ajeromakijazh, sekrety vozdushnoho makijazha, makijazh ajerografom, natural'naja kozmetika, vozdushnaja kozmetika, natural'ny makijazh Цілком даремно багато читачок вже подумали, що аерограф використовується виключно для нанесення на обличчя тональної основи. Зовсім ні. З його допомогою чудово наносяться рум'яна, губна помада і навіть тіні. Також ним можна якісно змоделювати брови, надавши їм бажаного кольору та форми. ajeromakijazh, sekrety vozdushnoho makijazha, makijazh ajerografom, natural'naja kozmetika, vozdushnaja kozmetika, natural'ny makijazh

Аеромакіяж тримається на шкірі як мінімум 12 годин, не вимагаючи при цьому жодної корекції. А ось наноситься, зауважте, набагато легше і швидше за звичайний макіяж.

Як показує практика, навчиться самому користуватися аерографом досить просто і вже з другої-третьої спроби Ви зможете самостійно наносити на обличчя ідеальний макіяж. Наважуйтеся, навчайтеся і поділіться з нами результатом своєї праці.