Аерографія на нігтях - мистецтво у манікюрі

Існують певні техніки манікюру, які привертають особливу увагу до ваших чарівних нігтів. І аерографія, безперечно, одна з них.

aerographiya na nogtyah, aerograph, manicur s aerographom

Перш ніж аерографія стала набирати обертів у нігтьовому мистецтві, дівчата проводили досить тривалий час в очікуванні, коли ж висохне їх лак, щоб нанести наступний дизайн. Я полюбила аерографію практично з першого погляду як єдину техніку для манікюру, яка при правильному нанесенні була сухою при контакті. Тому відродження попиту на аерографію в nail-arte я вважаю цілком передбачуваним з огляду на високий попит наших улюблених клієнток на творчий дизайн нігтів з мінімальним часом висихання. "Мені щоб швидко, але красиво" - це цілком про аерографію)

Що таке нігтьова аерографія?

Це процес, у якому водяна фарба розпорошується на нігті з допомогою спеціального інструмента - аэрографа . aerographiya na nogtyah, aerograph

Використання аерографа - це чудовий спосіб урізноманітнити дизайн нігтів, якщо ви не зовсім впевнені у своїх навиках ручного розпису. Перш ніж відчути себе майстром нігтьового графіті, було б непогано мати основні поняття, як працює такий метод нанесення покриття. Коли повітря проходить через аерограф, він виплескує фарбу через сопло у вигляді дрібних крапель. Коли крапелька потрапляє на поверхню, вона робить крапку. Розмір точок залежить від того, наскільки фарба спромоглася висохнути, перш ніж вступити в контакт з поверхнею.

aerographiya, manicur s aerographom, aerographiya nogtey

Чим більший тиск повітря, тим менше краплі; менший тиск повітря створює краплі більше. Чим далі ви тримаєте балончик від поверхні нігтя, тим світліше покриття ви отримаєте у результаті. І навпаки: чим ближче ви розпорошуєте фарбу на поверхню, тим більш насиченим буде покриття.

При розпиленні поблизу дуже важко досягти хорошого покриття. Тому, однозначно буде потрібно «терпіння і праця», щоб досягти бажаного ефекту, коли поверхня абсолютно рівна без хвилястості.

Порада: завжди робіть кілька тренувальних пшиків перед розпиленням безпосередньо на нігті.

Тримайте аерограф перпендикулярно поверхні нігтя. Експериментуйте з різними кутами для досягнення різноманітних ефектів. Для початку можна попрактикувати точки та лінії на папері. Створення за допомогою основного аерографа покриття для подальшого дизайну нігтів - це ще один спосіб відточити свої навички.

Виконання такого манікюру омбре, що полюбився майстрам і клієнтам, теж значно спростилося завдяки техніці аерографії.

Нашарування кольорів та використання трафаретів значно розширить різноманітність дизайнів вашого манікюру. Так що все у ваших руках, дайте волю уяві!

aerographiya nogtey, aerograph

Перед тим, як наносити малюнок, переконайтеся, що на нігтях не залишилося крему або залишків мила. Від цього залежить термін носіння вашого манікюру. Фарба, яка використовується для аерографа, краще лягає і носиться, якщо спочатку нігті покриті базовим шаром. Нанесіть основу близько до кутикули та вільного краю нігтя. Майте на увазі, що базовий шар повинен швидко сохнути, якщо доведеться 20 хвилин чекати поки висохне основа - втрачається вся принадність використання аерографа.

aerograph, aerographiya nogtey

Після нанесення малюнка я раджу використовувати безбарвний лак на водній основі, який розпорошується над покриттям. Його мета – сформувати захисний бар'єр між фарбою та фінішним шаром. Якщо не використовувати такий лак, є велика можливість залишити розводи пензлика, накладаючи фініш. Намагайтеся бути максимально акуратними та наносите фінішний шар легкими дотиками, не перестарайтесь, адже можна пошкодити малюнок.

aerographiya nogtey, manicur s aerographom, aerograph

Так, із практикою начебто визначилися. Залишається ще один важливий аспект аерографії, на який чомусь мало хто робить акцент – правильна експлуатація та чищення аерографа. Проблеми з інструментом, як правило, виникають через неправильне чи нерегулярне чищення. Ступінь необхідної очистки визначається в залежності від того, як часто він використовується. Повністю розбирати аерограф для очищення після кожного використання не варто, але рекомендується прополоскати його. Найчастіше майстри використовують  розчин спирту та очищувача для скла у пропорціях 50/50. ochistka aerographa, aerographiya

Поради для чищення аерографа

  1. Приготуйте розчин, ватяні палички, зубні щітки кількох розмірів і маленьку чашку або блюдце.
  2. Не використовуйте для очищення ацетон, оскільки він перетворить акрилову фарбу на водній основі на тягучу суміш.
  3. Використовуйте чашку або блюдце для зберігання дрібних деталей пістолета, адже вони легко губляться.
  4. Не замочуйте весь аерограф у миючому засобі. Ви можете замочити на нетривалий час лише деякі деталі, на які потрапила фарба, а потім видалити її за допомогою ватних паличок або щітки.

Відновлений інтерес до аерографії у нігтьовому мистецтві – це відмінний мотиватор для колишніх шанувальників цієї техніки. А якщо ви ніколи раніше не пробували аерографію, то, однозначно, зараз саме час розпочати! Будьте модними та креативними!