9 трендів Середньовіччя
Динамічні зміни, які диктують модні тренди, циклічні та час від часу в моду повертаються ті з них, які, здавалося б, були забуті давним-давно. При цьому вони не просто повернулися, а справили в суспільстві справжній фурор.
За всіх часів жінки були готові йти на жертви для того, щоб виглядати стильно та модно. Отже, які ж із середньовічних модних «фішок» знову заполонили жіночі серця.
Погляд «лисиці»
Домогтися «лисячого погляду» в Середньовіччі було досить складно. Це пояснювалося тим, що бідним і нещасним жінкам на той час було категорично заборонено наносити макіяж. Їм доводилося використовувати більш витончені методики – вищипування брів, верхніх та нижніх вій. Але це не найстрашніші способи - для досягнення особливого ефекту вони спеціально провокували хворобливі стани, що викликають паралельно набряк обличчя. Таким чином щоки, що надулися, забезпечували запливлі, примружені очі, які з боку виглядали кокетливо і здавались розкосими.
Особливий вираз очей
Сучасним дівчатам набагато простіше зробити погляд бездонним, особливо для фотосесії, коли можна скористатися одним із численних фоторедакторів. У повсякденному житті подолати проблему чудово допоможуть кольорові контактні лінзи або лінзи з особливими ефектами. У середні віки у жінок такої можливості не було і робити виразний погляд було набагато небезпечніше – красуням давнини доводилося закопувати очі соком отруйної беладони. Ця небезпечна рослина розширювала зіниці, роблячи їх візуально більше, надаючи їм особливого блиску. Вважається, що саме тому в перекладі з італійської слово «belladonna» позначає красуня.
Макіяж без макіяжу
Головним трендом останніх років став макіяж без макіяжу, тобто природний макіяж. Стиль популярний серед візажистів, зірок та модельєрів. Головним принципом цього варіанта макіяжу є те, що скільки б косметичних засобів не використовувала жінка – зовнішній вигляд обличчя не повинен мати жодного, навіть найменшого натяку на те, що на ньому є макіяж. Обличчя має виглядати так, як воно виглядає відразу після вмивання. У разі забороненого гриму середньовічні жінки використовували дари природи. Так, натерті звичайним лимоном губи ставали яскравими, а недоліки шкіри ховалися за допомогою спеціальних відварів.
Старовинний мікроблейдинг
Середньовічні жінки, що намагаються бути модними, спочатку всі, як одна почали, слідуючи тенденціям того часу, почали збривати брови. Але, мода зробила виток і знову стали популярними густі та натуральні брови. Ось тільки вся біда в тому, що швидко відростити їх після видалення було дуже непросто.
Для того, щоб скоріше відновити натуральний вид брів жінки того часу використовували хутро гризунів, пізніше почали використовувати людське волосся. Товар був дорогим і дозволити собі такі методи нарощування могли лише дуже забезпечені жінки. Сучасним жінкам набагато простіше – їм сучасна б'юті індустрія винайшла мікроблейдинг.
Епіляція
Уявіть собі, що ще в Середні віки жінки голили тіло і видаляли зайві волоски на лобі. Причому такий ритуал був для них одним із найважливіших. Для виконання процедури стародавні красуні використовували гримучу суміш, що складається з негашеного вапна та оцту. Сучасним жінкам набагато простіше для депіляції доступний широкий асортимент засобів.
Ось так, слідуючи віянням моди, сучасні жінки повторюють традиції Середньовіччя, причому навіть не здогадуються про це. А чи відомо це особисто Вам?