3D наклейки для нігтів

Сучасний життєвий ритм не залишає милим дамам багато часу на наведення краси, проте чогось стильного та оригінального таки хочеться. Для того щоб створити стильний і креативний манікюр ідеально підійдуть 3Д наклейки або наклейки з фото дизайном.

naklejki na nogti, 3D naklejki, design nogtej naklejkami, naklejki dlja nogtej

Варіанти дизайну наклейок на нігті

Об'ємні наклейки неймовірно ефектно виглядають на нігтях будь-якої довжини. Легкі у використанні вони вражають своєю реалістичністю та натуральністю. Зараз можна купити практично будь-який дизайн наклейок – малюнки-абстракції, квіти та фрукти, втім практично будь-які малюнки на ваш смак.

naklejki na nogti, 3D naklejki, design nogtej naklejkami, naklejki dlja nogtej

Відповідно до технології нанесення розрізняють два варіанти 3Д наклейок на нігті:

  • перекладні слайдери – наклейки на паперовій підкладці, які перед нанесенням слід на кілька хвилин замочувати у воді;
  • наклейки з клейовою основою – використовувати трохи простіше, їх просто відклеюють від основи та прикріплюють на ніготь. naklejki na nogti, 3D naklejki, design nogtej naklejkami, naklejki dlja nogtej

Обидва варіанти наклейок передбачають просте нанесення найтоншого матеріалу на нігті.

Як наносяться наклейки на нігті

Починати дизайн нігтів слід із виконання класичного або обрізного манікюру. Після цього нігтьова пластина знежирюється дегідратором. Це дозволить наклейці щільно прикріпитися і, відповідно, довше протриматися на нігтьовій пластині.

Нігті покривають акриловим або гель лаком. Колір його залежить від ваших особистих вподобань. Вибраний елемент наклейки приміряйте до нігтя і за необхідності трішки підріжте до потрібних розмірів. Варіантів розміщення може бути декілька:

  • по лінії посмішки;
  • по центральній частині нігтя;
  • на всіх нігтях;
  • на одному – двох нігтях.

Після закінчення перевірки наклейку на 5 секунд помістіть у трохи теплу воду. За допомогою пінцета перенесіть наклейку на ніготь і висушіть ватним диском або серветкою. Акуратно відокремте плівку від паперової підкладки. naklejki na nogti, 3D naklejki, design nogtej naklejkami, naklejki dlja nogtej

Для цього найкраще підійде апельсинова паличка. Розправте наклейку починаючи від середини й до країв, виганяючи з-під неї всі бульбашки повітря і розгладжуючи нерівності. На завершення загніть куточки наклейки та видаліть зайві частини пилкою. Готовий дизайн зверху покрийте топом або прозорим лаком.

Вважається, що за дбайливого носіння наклейки зможуть протриматися на нігтях приблизно два тижні. Щодо вибору, то він зараз неймовірно великий.

Спробуйте створювати стильні дизайни з 3Д наклейками та обов'язково поділіться своїми фотографіями в коментарях.