Засоби для зняття липкого шару
Засоби для зняття липкого шару

Суперечки з приводу того, чи потрібно знімати липкий шар, продовжуються досить давно. І більшість майстрів таки дотримуються думки, що так, варто. Так навіщо взагалі служить липкий шар і як його краще знімати. (дальше...)

Манікюр

25.09.2022

Машинки для манікюру
Машинки для манікюру

Використання апаратів для манікюру може значно полегшити виконання процедури. За допомогою приладів можна вирішувати широкий спектр різноманітних завдань. (дальше...)

Манікюр

21.09.2022

Нарощені вії та море
Нарощені вії та море

Багатьом жінкам хотілося б поїхати на море з сяючим поглядом очей в обрамленні густих і пишних нарощених вій. Ось тільки чи варто нарощувати вії , плануючи поїздку до морського берега. (дальше...)

Вії

02.08.2022

Тридинг – корекція брів ниткою
Тридинг – корекція брів ниткою

Видалення зайвих волосків із брів та області над верхньою губою процедура зовсім не нова. Називається вона тридинг і про те, як правильно виконувати його ми зараз і поговоримо. (дальше...)

Вії

15.03.2022

Чому у жінок немає бороди
Чому у жінок немає бороди

Пушкові волоски на обличчі немовлят – явище звичайне. З'являються вони однаково часто і в хлопчиків, і в дівчаток. Але, куди ж подіється рослинність дорослих жінок? Ми не беремо до уваги жінок з гірсутизмом або волоски, що окремо ростуть . Нас цікавить, чому у жінок немає бороди та вусів. (дальше...)

Теорія

07.02.2022

Біотатуаж хною – брови
Біотатуаж хною – брови

Фарбування брів хною зараз набирає все більшої популярності. Він не тільки абсолютно безпечний, а й у порівнянні з іншими – не дорогим. Розглянемо особливості біотатуажу хною та можливі протипоказання до процедури. (дальше...)

Вії

11.01.2022

Спліт – розрізана мова
Спліт – розрізана мова

Продовжуючи тему про бодімодифікації не можна не згадати про «зміїну мову», яка останнім часом стала популярна нітрохи не менше ельфійських вух і тунелів. (дальше...)

Практика

09.01.2022

Зимовий догляд за руками
Зимовий догляд за руками

Похід у манікюрний салон чи манікюр у домашніх умовах жінки не пропускають. Але чи всі пам'ятають про те, що догляду вимагають не тільки нігті, а й шкіра рук. Навряд чи навіть найстильніший дизайнерський манікюр буде радувати, якщо буде нанесений на недоглянуті руки з шкірою, що потріскалася. (дальше...)

Практика

30.12.2021

Біологічний вік – визначаємо самостійно
Біологічний вік – визначаємо самостійно

Зараз багато фітнес блогерів говорять про те, що знання свого біологічного віку надзвичайно важливе у питаннях відновлення та нормалізації фізичної форми. Звичайно ж, педикюр , манікюр та депіляція – це невід'ємні атрибути краси кожної жінки. (дальше...)

Практика

28.12.2021