Нарощені вії та море
Нарощені вії та море

Багатьом жінкам хотілося б поїхати на море з сяючим поглядом очей в обрамленні густих і пишних нарощених вій. Ось тільки чи варто нарощувати вії , плануючи поїздку до морського берега. (дальше...)

Ресницы

02.08.2022

Тридинг – корекція брів ниткою
Тридинг – корекція брів ниткою

Видалення зайвих волосків із брів та області над верхньою губою процедура зовсім не нова. Називається вона тридинг і про те, як правильно виконувати його ми зараз і поговоримо. (дальше...)

Ресницы

15.03.2022

Чому у жінок немає бороди
Чому у жінок немає бороди

Пушкові волоски на обличчі немовлят – явище звичайне. З'являються вони однаково часто і в хлопчиків, і в дівчаток. Але, куди ж подіється рослинність дорослих жінок? Ми не беремо до уваги жінок з гірсутизмом або волоски, що окремо ростуть . Нас цікавить, чому у жінок немає бороди та вусів. (дальше...)

Теория

07.02.2022

Біотатуаж хною – брови
Біотатуаж хною – брови

Фарбування брів хною зараз набирає все більшої популярності. Він не тільки абсолютно безпечний, а й у порівнянні з іншими – не дорогим. Розглянемо особливості біотатуажу хною та можливі протипоказання до процедури. (дальше...)

Ресницы

11.01.2022

Спліт – розрізана мова
Спліт – розрізана мова

Продовжуючи тему про бодімодифікації не можна не згадати про «зміїну мову», яка останнім часом стала популярна нітрохи не менше ельфійських вух і тунелів. (дальше...)

Практика

09.01.2022

Зимовий догляд за руками
Зимовий догляд за руками

Похід у манікюрний салон чи манікюр у домашніх умовах жінки не пропускають. Але чи всі пам'ятають про те, що догляду вимагають не тільки нігті, а й шкіра рук. Навряд чи навіть найстильніший дизайнерський манікюр буде радувати, якщо буде нанесений на недоглянуті руки з шкірою, що потріскалася. (дальше...)

Практика

30.12.2021

Біологічний вік – визначаємо самостійно
Біологічний вік – визначаємо самостійно

Зараз багато фітнес блогерів говорять про те, що знання свого біологічного віку надзвичайно важливе у питаннях відновлення та нормалізації фізичної форми. Звичайно ж, педикюр , манікюр та депіляція – це невід'ємні атрибути краси кожної жінки. (дальше...)

Практика

28.12.2021

Взаємозв'язок кольору очей та здоров'я
Взаємозв'язок кольору очей та здоров'я

Вираз у тому, що очі – це дзеркало душі, відоме всім без винятку. Але, мова в нашій статті піде не лише про доброту чи щирість їхніх власників. Зараз варто поговорити про більш серйозні речі – виявляється, від кольору очей може залежати стан Вашого здоров'я. (дальше...)

Теория

20.12.2021

Педикюр нарощування
Педикюр нарощування

Наколоти на ногах стало звичним стандартною процедурою. Звичайно, якщо не брати до уваги креативного вибору жінок, які вирішуються наростити на нігті нігті 3-х сантиметрової довжини. Але, начебто, навіщо нарощувати нігті на ногах? (дальше...)

Педикюр

05.12.2021

Тату очного яблука
Тату очного яблука

Демонстрація своєї неординарності – це звичайне явище стильної та креативної молоді. Саме молоді люди частіше наважуються на кардинальні, а часом і неймовірні зміни своєї зовнішності. І одна з таких трансформацій – тату на очному яблуку . (дальше...)

Практика

03.12.2021

Барефутінг
Барефутінг

Вам ще не доводилося зустрічати на вулицях Києва, здавалося б, нормальної, але абсолютно босої людини. Цілком можливо, що це станеться вже найближчим часом. Хочу познайомити Вас із цими дивними людьми – барефутори – затяті прихильники ходьби босоніж. (дальше...)

Практика

01.12.2021

Манікюр з мівіною
Манікюр з мівіною

Манікюр із Мівіною! Шокує, чи не так? Ми вже розповідали, причому неодноразово, яким шокуючим може бути дизайн манікюру. І, пірсинг на нігтях – це далеко не найдивовижніший варіант. (дальше...)

Маникюр

29.11.2021

Здоров'я ніг
Здоров'я ніг

Гарні та доглянуті ніжки зі стильним дизайнерським педикюром вимагають догляду та турботи. Але, щоб доглядати за ними правильно і не допускати появи натоптишів, грибкових інфекцій або викривлення пальців на ногах , потрібно знати, як подарувати ногам здоров'я. (дальше...)

Педикюр

27.11.2021

Жінки Мурсі
Жінки Мурсі

Традиції та звичаї різних племен вже неодноразово примушували жінок до необхідності терпіти муки та спотворювати своє тіло. Чого варті лише ніжки у формі лотоса або довга до неподобства шия . У цій статті я хочу розповісти Вам про нагубні пластини, які надягають у ранньому дитинстві дівчаткам з ефіопського племені Мурсі. (дальше...)

Астроманікюр
Астроманікюр

Астрологія вже давно і надійно увійшла до нашого життя. Багато жінок вже знають, як правильно зробити манікюр відповідно до знаків Зодіаку . А я зараз розповім, як фарбувати нігті відповідно до зірок та місячного календаря.

(дальше...)

Маникюр

31.10.2021